Kryen marrëdhënie seksuale dhe e publikon live në Facebook, të gjithë skenën e shikon babai i saj (Foto +18)

Skandalet seksuale në public nuk marrin fund. Këtë herë as në plazh apo në rrugë, porn ë FACEBOOK LIVE.

Një cift, i dehur kanë nisur të kryejnë marrëdhënie seksuale, ndërsa skenën e publikojnë të gjithën në FBLIVE. Por, kjo nuk është më e tmerrshmja. Këtë video e ka parë dhe babai i vajzës, të cilit i ka ardhur njoftimi se vajza e tij ka nisur një video live.

LEXO EDHE:  Ja sa është jetëgjatësia e një kartëmonedhe shqiptare
Kliko per me shume info

Pasi ka hapur videon, ai e ka parë vajzën duke kryer marrëdhënie seksuale me një djalë.
Komente negative kanë vërshuar ndaj tij dhe vajzës. Për të mos folur më pas për babain e saj, për të cilin ka qenë fundi.
Videoja në internet është fshirë, por jo të gjitha pamjet. Shihni fotot për më tej:

LEXO EDHE:  Në Instagram të merrte në qafë, por brenda mureve të shtëpisë…

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here