Skandalet nuk kanë fund në vend, vajza ngjitet në shtyllë dhe bën “striptizëm” në mes të Shëngjinit (Foto)

Përpos tragjedive të pafundme këtë sezon veror, Shqipëria tronditet dhe nga skandalet.

Publikuar nga JOQ, një vajzë në Shëngjin ka kaluar çdo lloj limiti, madje duke vendosur edhe jetën e saj në rrezik. Ajo, është ngjitur ngjitet në një shtyllë dhe më pas rrëshqasë. Nëse ajo do të ishte sportiste e sporteve ekstreme nuk do të kishte asgjë të çuditshme në të.

LEXO EDHE:  “Ç'të mungoi që ne nuk e mësuam kurrë?”, telefonata e fundit me vjehrrën para se nusja të pinte fotoksinë
Kliko per me shume info

Nuk dihet shkaku përse vajza ka bërë këtë veprim, dhe duket qartë se nuk kishte të bënte me ndonjë vetëvrasje. Fatmirësisht asaj nuk i ka ndodhur asgjë, por pamja ka qenë e pakëndshme sepse dukej sikur po kërcente në tubin e ndonjë klubi nate.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here