Asgjë më nuk është turp/ Marrëdhënie seksuale në mes të rrugës, çifti jep një mesazh të fortë ndërkohë (Video +18)

Në Barcelonë gjithashtu është bërë virale një video ku një cift kryen marrëdhënie seksuale në mes të rrugës pa asnjë problem.

Videoja e publikuar në internet, është bërë virale shumë shpejt, po ashtu dhe komentet negative që vërshuan.  Cifti duket se nuk po i intereson se mund të shihen nga dikush, madje as që mund të filmohen.

LEXO EDHE:  Zbulohen sekretet! Ja çfarë duan meshkujt në një marrëdhënie që të zgjasë e të mos tradhtojnë
Kliko per me shume info

Dikush ti tregojë atyre se veprime të tilla në publik janë të dënueshme nga ligji. Ndërkohë, ky cift jep një mesazh shumë të fortë, që etika njerëzore, morali ka marrë fund.

….

Posted by Cristian Ayala Montes on Sonntag, 9. Juli 2017

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here