Skena erotike në plazhin e Durrësit, çifti i të rinjve nuk e ka problem prezencën e njerëzve (Foto +18)

Skenat erotike në plazh tashmë janë një gjë jo e rrallë në Shqipëri.

Nuk është më tabu apo turp që ciftet të kryejnë marrëdhënie në sy të të njerëzve, në plazh apo dhe veprime erotike dhe intime. Kështu ka ndodhur në plazhin e Durrësit një ditë më parë. Vajza i ka hipur sipër partnerit të saj i cili gjendet i shtrirë në shezlong dhe performon disa lëvizje provokuese e joshëse trup më trup. Skena është komentuar si e papërshtatshme nga të pranishmit të cilëve iu është dashur të shohin çiftin e ri të cilët nuk e vrasin mendjen shumë nëse dikush po i vëzhgon.

LEXO EDHE:  SHTYU shoqen PARA autobusit, ja çfarë i ndodh...
Kliko per me shume info

E gjithë skena është filmuar nga të pranishmit, dhe faqja JOQ e bëri publike në pak minuta. Kjo video tashmë është parë nga mijëra veta, duke dashur të bëhet mësim për të tjerët.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here