Plas në ‘’Mal të Robit’’, çifti e bën në mes të plazhit. Lëvizjet e tyre ekstreme shokojnë (Foto +18)

Ka ndodhur dhe në zonën e “Malit të Robit” në Durrës.

Një çift i ka habitur të gjithë qytetarët në plazh, teksa dhurojnë shfaqe erotike, dhe tregojnë se nuk i intereson për njerëzit. Publikuar nga JOQ, cifti janë pozicionuar buzë detit dhe vazhdojnë punën e tyre. Ajo që bëri përshtypje, është se vajza në një moment hap duart dhe nxjerr gishtat e mesit.

LEXO EDHE:  “Bëhuni gati për më të keqen”, astrologia Meri: Këtyre shenjave do u ndodhë gjëma
Kliko per me shume info

Në pamje të parë nuk ka ndonjë gjë për habi për shkak se duket se thjesht po puthen në fillim dhe po “tregojnë” dashurinë e tyre, por lëvizjet që bën djali mbi vajzën dhe reagimet e saj janë me të vërtetë “ekstreme”. Vetëm pak para syve të tyre ndodhet një qytetar, ndërsa në sfond dëgjohen zërat e fëmijëve. Është thënë dhe vazhdon të thuhet se turpi tani ‘’hahet me bukë’’ dhe se momentet intime tashmë nuk janë turp të bëhen publike.

LEXO EDHE:  Me këto shenja të Zodiakut, e keni keq punën. Asnjëherë nuk duhet t’u zini besë!

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here