Përplasen tri automjete në Lezhë-Shkodër, vdes emigranti, shtatë të plagosur

Kliko per me shume info

Një aksident i trefishtë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër.

Vec te plagosurve, raportohet se nje shtetas ka humbur jeten nga kjo ngjarje e rende. Viktime ka mbetur nje 38-vjecar emigrant ne Gjermani, nga Kosova, qe po kthehej per pushime prane familjes se tij. Inicialet e viktimes mesohet se jane B.F.

Kliko per me shume info

Policia njoftoi me heret se aksidenti ndodhi në kryqëzimin e Blinishtit, dhe sipas raportimeve te para, thuhet të ketë 7 të plagosur.

Ky aks rrugor është i bllokuar për shkak të aksidentit, ndërkohë që policia ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.