Pamjet e frikshme të aksidentit në Kumanovë, ja si është shkatërruar Range Roveri i Arben Ahmetajt

Aksidenti i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Kumanovës, ku i plagosur ka mbetur edhe Arben Ahmetaj, ish-ministër i Financave të Shqipërisë.

Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë ishin duke udhëtuar me një makinë Range Rover, kur janë përfshirë në një aksident me dy makina të tjera, mes të cilëve edhe një autobus.

LEXO EDHE:  Skandali me listën fituese në portalin e infermierëve, emrat përsëriten disa herë
Kliko per me shume info

Nga fotot e bëra publike duket se makina ku udhëtonte Ahmetaj është shkatërruar thuajse e gjitha në pjesën e parë, duke përfunduar më pas e përmbysur në rrugë.

Nga të dhënat e para bëhet e ditur se ai nuk ka marrë plagë të rënda dhe ndodhet i shtruar në spitalin e Kumanovës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here