Olsi dhe Fjorentina e BigBrother9 do të bëhen me fëmijë? Fansat tregojnë faktet (Foto)

Kliko per me shume info

Finalistët e BB9, Olsi dhe Fjorentina edhe pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, janë sërish bashkë.

Të dashuruar e të lumtur, këtë ata e tregojnë në postimet e tyre në Instagram. Si Olsi, ashtu edhe Fjorentina, tregojnë cdo ditë se ata janë pranë njëri- tjetrit. Në një postim të fundit, Fjorentina është veshur me një fustan të gjërë, të preferuar gjithmonë nga femrat shtatëzënë. Kjo ka lindur dyshime për fansat e ciftit.

Kliko per me shume info

Njëra prej tyre shkruan:
Fjori ka 2 mundesi ne foto : 1~ Ke veshur fustan te gjere se je shtatzene😍. 2~ Ajo karroca e bebes pas jush eshte e juaja e nuk e dim akoma qe keni bebe😂😍. Kjo ishte per loje…Jeni Super Bashke💑!
Kjo padyshim që ishte një shaka nga ana e fanses, në mënyrë konfidenciale. Edhe pse, mundësia se ajo mund të jetë shtatëzënë nuk zhduket./Lajmifundit.al

#purelove#❤💑💏😍 @olsi.klosi

A post shared by Fjorentina.Halili (@fjorentina.halili) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.