Nuk do e besoni ku po pushon Floriana Garo menjëherë pasi u largua nga televizioni!

Vetëm pak ditë më parë ajo u shpreh se nuk do të vijonte më emisionin “Jo vetëm modë” pasi kishte vendosur të shpërngulej jashtë vendit për të jetuar me të fejuarin e saj.

Por sot bukuroshen Floriana Garo e gjejmë duke pushuar në një vend të cilin nuk e prisnim, pikërisht në Bangkok të Tailandës.

Kliko per me shume info

Ajo duket më në formë se kurrë dhe tashmë ka nisur zyrtarisht pushimet pas sezonit të fundit të emisionit të saj.

Relaxing by the pool#peninsulabangkok #vacationmode

A post shared by Floriana Garo (@florianagaro) on

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here