Mirëmëngjesi i Ramës/ Ndryshimet në Fier, komentuesi revoltohet: Për fasada je i zoti, populli po vdes për bukë

Kliko per me shume info

Mirëmëngjesi i Ramës ditën e sotme ishte për ndryshimet që solli Rilindja Urbane në Fier.

Duke postuar disa pamje nga ky qytet, Rama tregon ndryshimet e mëdha që janë bërë. Por, si cdo postim, edhe ky nuk ka kaluar pa komente, të cilat kanë edhe mbështetje por edhe revoltime.

Kliko per me shume info

Një nga komentuesit, si duket i revoltuar nga këto postime, ka reaguar keq. I thotë Ramës se ai është i zoti për fasada, por populli po vdes per bukëen e gojës dhe ka urgjenca qeë lidhen me ekzistencën pastaj duhet parë nga ngjyrat dhe rregullimet. Por Rama është replikuar. Ndiqni disa nga komentet pikante:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.