Kur Kim Kardashian eksperimenton me veshjen dhe… shokohen të gjithë! (Foto)

Veshjet e Kim Kardashian gjithmonë shokojnë, pasi nuk është se tregojnë një stil të caktuar.

Ajo ka modën e saj, mënyrën e saj të ët veshurit, dhe asnjeri tjetër nuk është si ajo. Ylli i reality Shoë këtë herë kishte veshur një veshje transparente ku binte në sy trupi dhe gjoksi pa sytjena.
Nuk është hera e parë që Kim provokon me veshjen, ndërsa këtë herë e kishte tepruar. Ndonëse, komentet positive vërshuan, ndërsa kritikët ishin të pakët.

Kliko per me shume info

Si duket Kimi dëshiron ti marrë vëmëendjen mediave me pikat e saj më të forta, pasi u kritikua rëndë për drogën në foto, dhe veshjen e vajzës. Si duket, kjo mënyrë po funksionon, pasi askush nuk po flet më për atë që ndodhi disa ditë më parë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here