U kritikua rëndë për atletet sportive në Trieste, këngëtarja mbron Ramën. Ja mesazhi i saj (Foto)

Kryeminstri Rama dhe stili i tij vazhdon të gjykohet cdo ditë, ku njerëzit që e pranojnë ashtu sic është janë të pakët.

Ndër tyre, është dhe Vesa Luma. Këngëtarja e mirënjohur, pas krtikave të fundit të dëgjuara për atletet e veshura në samitin e Triestes, reagon. Me një foto në “Insta Story”, Vesa teksa ka publikuar foton e Ramës ku shkruan:

LEXO EDHE:  Cardi B, e para në klasifikimin amerikan
Kliko per me shume info

“Kryeministri jonë është më i mirë se i juaji. Like e ka” shkruan Vesa duke iu referuar veshjes.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here