Ishte me një femër, biznesmeni vdes pas 3 ditësh në koma nga aksidenti, familja: E vranë!

Kliko per me shume info

Biznesmeni vlonjat, Bukurosh Malaj, humbi jeten mbrëmjen e djeshme në spital pasi ka qëndruar për tre ditë në gjendje kome nen kujdesin e mjekeve.

Ndarja nga jeta e biznesmenit ka ardhur si pasojë e plagëve të rënda të marra në kokë në një aksident, ku është përplasur me një kamion. Në momentin e aksidentit, Malaj po udhëtonte së bashku me një femër në makine.

Kliko per me shume info

Familjarët e Malajt, i cili kishte ne pronesi një Fast- Food në qytetin e Vlorës, nisur edhe nga deklarimet e shoqërueses së tij, deklarojne se kanë dyshime për aksidentin, pasi makina e të ndjerit nuk ka asnjë lloj shenje.

Të afërmit e biznesmenit kërkojnë që çështja të hetohet dhe organet përkatëse mos ta trajtojnë ngjarjen si aksident.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.