Ilir Meta shfaqet për herë të parë në publik pas zgjedhjeve të 25 qershorit

Kliko per me shume info

Presidenti i zgjedhur dhe ish-kreu i LSI, nuk ishte dukur ne publik qe pas 25 qershorit, dites se zgjedhje ku ishte shume aktiv vecanerisht ne Lezhe.

Por në Jalë ka nisur kampi i USY World Festival 2017, ku të rinjtë e LRI kanë mirëpritur 400 të huaj.

Kliko per me shume info

Mbrëmjen e sotme në Jalë ka qenë edhe Ilir Meta dhe bashkëshortja e tij, Monika Kryemadhi. Çifti presidencial u shfaq i relaksuar, teksa kishin marrë edhe ngjyrë mesa duket nga disa dite pushimi ne plazh.

Kejdi Mehmetaj në fjalën e saj ndër të tjera nuk ka harruar pa falenderuar edhe kryetarin e FRESSH, Eljo Hysko për zhvillimin e këtij kampi.

“Dua të falenderoj Elion se pas pas zhvillimeve të fundit në Shqipëri ne të rinjtë organizuam bashkë këtë aktivitet”, ka thënë Kejdi.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here