Gruaja që humbi 65 kg, shmangu katër ushqime që shqiptarët i hanë çdo ditë

Kliko per me shume info

Historite e ndryshme te renies ne peshe jane te larmishme. Por Casey Gemmell, një grua nga Australia ka humbur 65 kilogramë, duke mos konsumuar katër ushqime që shqiptarët i hanë çdo ditë.

Ajo ka thënë se ka ndaluar së konsumuari djathë, makarona, bukë dhe pije të gazuara.

Kliko per me shume info

Para se të mos konsumonte këto ushqime ajo peshonte 135 kilogramë. Fotografitë e saj, ku dallohet se si është transformuar janë me të vërtetë frymëzuese.

Transformimi i trupit të saj po bën bujë në të gjithë botën. Madje, Casey ka filluar të japë rekomandime rreth humbjes së peshës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.