Gjenden mbetje mortore në Novi Pazar

Punëtorët që janë duke punuar në ndërtimin e ndërtesës së re të Ndihmës së Shpejtë në Novi Pazar kanë gjetur mbetje mortore të disa personave.

Punët në ndërtimin e Ndihmës së Shpejtë në Novi Pazar momentalisht janë ndaluar dhe tani për tani nuk dihet për çfarë mbetje mortore bëhet fjalë, transmeton agjencia e lajmeve Tanjug.

Kliko per me shume info

Hetimet per kete rast vazhdojne nga autoritetet e specializuara.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here