Gara për kreun e PD, Selami-Basha shmangin takimin në Shkodër, ikin dritat para përballjes

Ndërprerja e energjisë elektrike ka bere te pamundar takimin në Shkodër të dy kandidatëve në garë për kreun e PD-së, Eduard Selami dhe Lulzim Basha.

Në momentin kur duhet të niste aktiviteti në kinema Millenium, në orën 19:30, kanë ikur dritat.

Kliko per me shume info

Takimi Selami-Basha nuk ka vazhduar për shkak të mungesës së energjisë.

Selami i shoqëruar nga kryetarja e Bashkise hyri në sallë përpara Bashës duke shmangur keshtu takimin me të.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here