“Fatos Nano ishte njëshi, ti Edi je…”, Rama acarohet me qytetarin: Edhe me kanatiere dhe me revole nuk shkon

Kryeministri Edi Rama bashkebisedon por edhe debaton me qytetaret e ndryshem ne rrjetet sociale.

ne disa raste, kreu i qeverise replikon ashper dhe me batuta te ndryshme me qytetaret qe e kritikojne.

Kliko per me shume info

I tille ka qene edhe rasti i sotem ku pasi dëgjoi për më shumë se një orë shqetësimet e banorëve të Beratit në na dëgjesat që kryeministri Edi Rama ka nisur të bëjë në mbarë vendin pas fitores së zgjedhjeve të 25 qershorit,

Ai u ka kthyer shumë qytetarëve të tjerë përgjigje edhe në profilin e tij në Facebook.

Pensionet, pronat aksidentet dhe e ardhmja e vendit ishin disa nga shqetësimet që ata ngritën dhe që në të njëjtën kohë morën përgjigje nga Rama

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.