”Të ka lali shpirt, të ka lali xhan…’’ ja urimi më i bukur i Erion Veliaj për shefen e tij (Foto)

Erion Veliaj ka uruar bashkëshorten e tij për ditëlindje, në një mënyrë shumë të vecantë.

Me vargjet e një kënge, lidhur dhe me pseudonimin e marrë nga qytetarët, ai shkruan: “Te ka Lali shpirt, te ka Lali xhan! Gezuar ditelindjen Shefe! 🕺 ”,- shkruan Veliaj përkrah fotos ku pozojnë të dy të qeshur.

LEXO EDHE:  Në pritje të një bebi...? Marina Vjollca nxjerr barkun jashtë dhe shuan dyshimet
Kliko per me shume info

Ai është martuar para dy vitesh me Arjola Xoxan, por që prej shumë vitesh janë pranë njëri- tjetrit. Ai e quan atë shefe.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here