Me bikini në plazh, Elia Zaharia mahnit me format e saj (Foto)

Kliko per me shume info

Bashkëshortja e princit Leka, Elia Zaharia është shfaqur si asnjëherë më parë.

Në plazh, me bikini, ajo ka habitur të gjithë fansat në Instagram. Por shumë shpejt, kjo foto u bë virale dhe të gjithë nisën të flasin për të. Fakti që Elia gjithmonë ka qenë e rezervua me foto, dhe menjëherë bëri bujë me këtë pozë. Si duket pushimet kanë nisur për të, dhe po argëtohet pa masë. Në përshkrimin e fotos, bukuroshja shkruan, “kur mami shkrep”.

Kliko per me shume info

Kjo tregon që pushimet ajo po i kalon me nënën e saj, aktoren Yllka Mujo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.