Kapen mat, ja ku po i kalojnë pushimet Majlinda Bregu dhe Romana Vlahutin (Foto)

Romana Vlahutin dhe Majlinda Bregu jashtë punës, janë mikesha shumë të mira.

Kjo tashmë nuk është gjë e re për publikun. Kjo miqësi e tyre si duket thellohet cdo ditë e më shumë. Së funmdi, ata janë shkrepur tek vilat qeveritare në Durrës. Dy zonjat janë ulur në tavolinë dhe bisedojnë për qejfin e tyre.

LEXO EDHE:  Plas sherri brenda PS-së, Erjon Brace kërcënon ministrat: Po fola unë, u del zjarr në themele
Kliko per me shume info

Kujtojmë që Bregu aktualisht mban postin e kryetares së Këshillit Kombëtar të Integrimit, dhe shpesh herë ka qenë një zë i fortë në kërkesat e saj për përmbushjen e kritereve nga Shqipëria për integrimin e vendit tonë në BE.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here