Berisha denoncon: Fatmir Xhafaj kalon pushimet në plazhin privat të një trafikanti

Kliko per me shume info

Ish- kryeministri Sali Berisha denoncimin e tij të radhës ia kushton ish- ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj. Berisha shkruan se ish- ministri pushon dhe lëviz me skafin e një trafikanti në Vlorë

Denoncimi i Berishes

Kliko per me shume info

Xhafa i droges pushon ne plazhin privat te Ervin Tushaj, drekon dhe shetit me skafin e ketij trafikanti? sb

“16/07/2017 Pershendetje! doja te beja nje denoncim per rastin e ndodhur ne vlore per sasin prej 30 ti elata te droges se sekuestruar e cila ishte e klanit te Gon Xhefes .

Njeri nga vllezrit e ketij trafiku Ervin tushaj eshte pronari i plazhit V… ne vlore. aty ish ministri Fatmir xhafaj pushonte dhe drekonte i shoqeruar nga vllezerit tushaj dhe nga i vllai i tije Goni xhafaj dhe te gjithe sebashku benin xhiro me skafin e ervin tushaj ne vlore dhe karabrun”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.