Arben Ahmetaj flet pas aksidentit në Kumanovë. Kjo është gjendja e tij

Kliko per me shume info

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar.

Në një prononcim për gazetën Panorama, bën të ditur se është në gjendet të mirë shëndetësore dhe është i shtruar në spital.

Kliko per me shume info

Sipas tij, aksidenti ka ardhur si pasojë e lagështisë së rrugë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.