Aksidenti, ja me kë udhëtonte në makinë Arben Ahmetaj kur iu kthye Range Rover-i përmbys

Është mësuar se shkak i aksidentit të ish-Ministrit të Financave, Arben Ahmetaj ishte prania e madhe e lagështirës në rrugë.
Ai ka qenë i shoqëruar nga 3 persona të tjerë, njëri prej të cilëve me emrin Leonard, i cili ndodhet i shtruar në spitalin e Shkupit.

Mësohet se ai ka brinjë të thyera dhe po mbahet nën vëzhgimin e afërt të mjekëve.

Kliko per me shume info

Policia maqedonase bënë me dije se:

Në momentin e aksidentit, Arben Ahmetaj udhetonte bashkë me 3 shtetas të tjerë, të gjinisë meshkuj, kur nga lagështira në rrugë ka ndodhur aksidenti,-saktësojnë burimet.

Fotot e skenes se ngjarjes tregojne automjetin tip “Range Rover” të Ahmetajt të kthyer përmbys në rrugën Tabanoc – Kumanovë.

Në aksident u përfshi një autobus me udhëtarë dhe dy makina, njëra prej të cilave ajo e ish-Ministrit të Financave.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.