Aksident me vdekje në Levan-Tepelenë, makina me 3 persona del nga rruga

Aksident me vdekje në aksin rrugor Levan – Tepelenë në fshatin Cakran.

Policia njoftoi se një automjet tip “Skoda” me targa greke ZKY 1790 ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga rreth orës 16:05.

Kliko per me shume info

Për pasojë ka humbur jetën pasagjerja 88-vjeçare me iniciale A.Sh e cila është mamaja e drejtuesit të mjetit, 54-vjeçarit me iniciale Th.Sh.

LEXO EDHE:  Denoncimi: Si më përdhunoi 17-vjeçari, ja si qëndron e vërteta e të miturës nga Tirana

Ky i fundit ka mbetur i plagosur së bashku me djalin e tij të mitur 8 vjeç, të cilët ndodhen ne spital.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarje.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here