Takimi i fshehtë me kandidatin e PD-së që u tërhoq nga lista? Basha kapet ‘’mat’’ (Foto)

Lulzim Basha është kapur mat në orët e vona të natës së djeshme teksa ishte duke folur me një person në fshehtësi.

Ai mendohet të jetë kryetari i PD-së në Shkodër, Ramiz Çobaj. Kujtojmë se ky i fundit u tërhoq kur mësoi se ishte i renditur në vendin e tetë në listë.

Kliko per me shume info

Nuk dihet ende se për çfarë mund të kenë diskutuar Basha dhe Çobaj.

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka marrë kritika të shumta lidhur me faktin se la jashtë listave disa prej demokratëve, përfshirë Jozefina Topallin dhe kryetarin e PD-së në Shkodër.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here