Pesë minuta mjaftojnë për stomak të rrafshët me këtë ushtrim


Stomaku i rrafshët është ëndërr e një numri të madh femrash, ndërkaq veç ushtrimeve të rregullta cardio dhe ushqimit të drejtë, në rutinën tuaj të fitnesit është e nevojshme të përfshihen edhe ushtrimet efikase të stomakut.

Ekspertja e Fitness guru, Zuzka Light është e njohur për muskuj të përsosur të stomakut, ndërkaq për të gjithë miqtë besnikë, ka përgatitur video të re pesëminutëshe në të cilën paraqiten ushtrimet e stomakut të cilat mund t’i bëni edhe në shtëpi, edhe në palestër.

LEXO EDHE:  Çfarë e shkakton sidromën syri i thatë, mënyrat e shërimit
Kliko per me shume info

Ushtrimet të cilat duhet t’i përfshini në fit rutinën tuaj.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here