Shqiptari rrëzohet nga 10 metra lartësi në Itali, ndodhet në gjendje të rëndë

Një ngjarje e rëndë është raportuar në Itali, ku një shqiptar ka rënë nga një lartësi prej dhjetë metrash në vendin e punës dhe ndodhet në gjëndje të rëndë shëndetësore.

Sipas informacioneve paraprake, i riu ishte duke punuar në çatinë e një kapanoni kur humbi ekuilibrin dhe ra.

Kliko per me shume info

Aksidenti në punë ndodhi këtë mëngjes në Via Nazionale Piemonte.
Mediat italiane thonë se shqiptari quhet Edmond Ndou, 33 vjeç, i cili u shpëtua nga një ekip i zjarrfikësve të Savonas, dhe u dërgua per mjekim në Santa Corona në Pietra Ligure, ku është shtruar në spital në gjendje kritike per jeten.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.