Pa të brendshme, Kylie Jenner ‘’shkatërron’’ kamerat (Foto)

Kylie Jenner di si t’i gjunjëzojë kamerat, dhe të ‘’cmend’’ mediat.

Modelja 19-vjeçare është parë së fundmi në rrugët e Hollivudit Perëndimor, e veshur me një fustan ngjyrë bronzi.

Kliko per me shume info

Format mahnitëse trupore të zeshkanes joshëse theksoheshin në mënyrë të përkryer nga fustani seksi i Kyliet, që me sa dukej s’kishte veshur asgjë nën të.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here