Shokon motra e Encës! Shikoni të pasmet dhe këmbët e saj

Këngëtarja Enca Haxhia së bashku me familjen e saj janë duke pushuar në Turqi.

Enca ka publikuar shpesh foto provokuese duke ndezur netin.

Kliko per me shume info

Gjatë ditës së sotme edhe motra e saj Uindi ka publikuar një foto në të cilën i bien në sy të pasmet.

Në këtë foto nën ujë motra e këngëtares nuk duket dhe aq në formë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here