Donald përdoret keq, nuk do ta besoni se imazh i kujt marke është bërë (Foto)

Donald Trump që prej momentit kur ka kandiduar për president, është sulmuar nga njerëzit. Këtë herë, nuk tolerohet!

Kohët e fundit, në industrinë e modës kanë dominuar rroba banjet që nxjerrin në pah linjat trupore të vajzave. Por duket se disa dizenjerë kanë marrë përsipër “misionin” që të shkatërrojnë imazhin e një femre perfekte, në një trup të palestruar dhe të nxirë, ku kanë krijuar këto rroba banje që duhet thënë janë paksa të çuditshme.

LEXO EDHE:  “Kurbani” përkthehet në italisht
Kliko per me shume info

Së fundi këto veshje janë realizuar edhe me imazhin e Donald Trump.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here