Del pa të brendshme, ylli televiziv e nxjerr sheshit para të gjithëve

Tashmë, ekspozimet e tepërta të trupit të vajzave të showbiz-it nuk janë të pazakonta në evente. Shpesh, jemi përballur me fustane transparentë apo të çarë që tregojnë pjesët intime.

Një fustan të tillë ka zgjedhur dhe ylli i televizonit Charlotte Dawson, e cila është gjendur në një situatë shumë të sikletshme duke treguar më shumë seç duhet.

Kliko per me shume info

Charlotte u paraqit në një premierë të një filmi në Londër në mbrëmjen e djeshme. 24-vjeçarja vendosi të shkoj pa të brendshme në këtë eveniment, me një fustan të zi që ishte i hapur që nga lart, e që tregoi shumë nga pjesa e saj intime.

Charlotte shpërtheu duke ecur dhe padyshim se ekspozimi i tepërt i pjesës intime e mori vëmendjen e të gjitha mediave.joq


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here