Sulm i ri terrorist në Paris? Policia e gjithë qytetit aksion në “Champs Elysees”

575
Kliko per me shume info

Një makinë u përplas me një furgon policie në qendrën e famshme të Parisit, “Champs Elysees”, thotë policia franceze.

Organet e rendit thonë se situata është nën kontroll dhe se nuk ka dëmtime mes pjestarëve të policisë apo popullsisë civile.

Kliko per me shume info

Shoferi i makinës është arrestuar, kurse autoritetet kane nisur hetimin ne lidhje me ngjarjen.

BREAKING NEWS: Champs-Elysees on lockdown amid police security…

BREAKING NEWS: Champs-Elysees on lockdown amid police security alert in ParisFull story: http://dailym.ai/2si07fS

Daily Mail 发布于 2017年6月19日

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here