Vdes këngëtarja e njohur, hidhet nga një ndërtesë e lartë

Qyteti i Napolit është tronditur ditën e sotme pasi këngëtarja neomelodike Lucia Caruso është hedhur nga një ndërtesë duke kryer vetëvrasje.

34 -vjeçarja, e martuar dhe nënë e 3 fëmijëve, për arsye ende të pa sqaruar ka rënë poshtë nga katet e sipërme të një ndërtese në qendrën historike të Annuziata Tower, një qytet prej 40 mijë banorë të qytetit metropolitan të Napolit.

LEXO EDHE:  Media britanike shkruajn për këngën e Bushpepës
Kliko per me shume info

Ajo është transportuar në urgjencë, por vdiq menjëherë në spital, shkruan Il Messaggero.

Sipas dëshmitarëve, në vendin ku u hodh këngëtarja, janë përpjekur ti kthenin mendjen gruas që të mos hidhej, mirëpo ajo nuk i ka dëgjuar.

Disa nga të njohurit e saj kanë raportuar edhe në polici se këngëtarja vuante nga depresioni.

LEXO EDHE:  Pas arrestimit, Stresi tregon si shkon mardhënia me të fejuarën

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here