Vallëzim lezbikesh? Modelet amerikane prekin njëra- tjetrën, shokohen fansat (Video +16)

Emily Ratajoëksi dhe Bella Hadid kanë shokuar fansat. Një miqësi e njohur prej vitesh, duket se modelet tashmë janë shumë të afruara me njëra tjetrën.

Në një video të publikuar nga Emily, dy vajzat shihen në një vallëzim erotik, teksa prekin njëra- tjetrën.

Kliko per me shume info

Mos është thjesht shaka, apo, këto vajza kanë dicka me njëra- tjetrën?

She loves me @bellahadid @haileybaldwin

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here