Tirana në “kaos”/ Sonte pa ujë

Ujësjellës Kanalizime në Tiranë bën të ditur se për shkak të një remonti në rrjetin shpërndarës, zona e Yzberisht, Unazës së Re dhe Misto Mames mund të kenë kufizime në furnizimin me ujë gjatë orëve të mbrëmjes së sotme.

Stafi i UKT-se po punon intensivisht për të rikthyer situatën në normalitet furnizimin në këto zona.JOQ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.