Mbyllet pas 5 orësh takimi Rama-Basha, pritet publikimi i marrëveshjes

Përfundon takimi prej 5 orësh e gjysmë mes kryeministrit Edi Rama dhe kreut të PD, Lulzim Basha.

Kryeministri Rama ka dalë i pari nga Pallati i Kongreseve pa bërë asnjë deklaratë për median.

Kliko per me shume info

Ai megjithatë ka qenë i qeshur dhe poaq në humor sa ishte mbrëmë kur doli nga kryesia e Kuvendit me një marrëveshje të arritur me Lulzim Bashën.

Ky i fundit doli pas Ramës nga Pallati i Kongreseve ditën e sotme.

Basha u tha mediave se “shumë shpejt do merrni informacion, marrëveshja do të bëhet publike”./lajmifundit.al

1 COMMENT

  1. koke e madhe ti duhet ta dish o kokebreshke……………….???!1hahahaha,……………………..!!!!!!!!!!!!!!!!!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.