Rrëfimi/ Seks ‘’magjik’’ me gruan e shefit, por… e keqja që më vjen më pas…’’

Një rrëfim vjen nga një djalë në rubrikën ‘’Deidre’’ në gazetën ‘’TheSun.Uk’’.

Djali tregon se ka shkuar me gruan e shefit, ja frika e tij më e madhe.
E dashur Deidre!
Ndihem fajtor pasi u ngatërrova me gruan e shefit, por nuk mund t’a mohoj që seksi me të ishte magjik dhe nuk mund të qëndrojmë pa njëri- tjetrin.
Jam 24-vjec dhe punoj për një firmë të vogël gamiljare që shet gjëra mekanike.

Kliko per me shume info

Në atë punë unë bëj cfarë pune të ketë, nga ngarja e makinës, mbajtja e kutive, shëtitje të qenit.
Një muaj më parë, shefi mbushi 50-vjetorin dhe organizoi një festë, aty isha dhe unë.
Është një burrë i mirë. Gruaja e tij është 36-vjec, shumë më e re se ai.
Po ashtu ajo është shumë e pashme.
Lidhja me të nisi atë natë. Në mesnatë, shefi tha se ishte i rraskapitur dhe do të flite. Ai më la porosi që të dërgoja gruan e tij në shtëpi kur ajo të dëshironte. Kërceva me të, qeshëm. Më pas ajo më tha që dëshironte të dilte jashtë, unë e shoqërova. Ajo më puthi.

Ajo më pas më kërkoi ra dërgoja në apartamentin tim, pasi nuk ndjehej mirë. I bëra një kafe, ajo më puthi sërish dhe përfunduam duke bërë seks në shtratin tim.
Seksi me të ishte magjik, ajo dëshironte të qëndronte, por e dërgova në shtëpi. Ndjehesha aq fajtor, sa nuk kam fjetur tërë natën.
Po nëse ajo ia tregon atij këtë gjë?
Nuk e di, mund t’ju duket idiotësi, por që nga ajo ditë, ne jemi takuar sërish dhe kemi përjetuar sërish atë natë magjike. Më pëlqen seksi me të, por, sdua të humbas punën. Si mund ti them asaj të ndalojmë me këtë gjë?/lajmifundit.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here