Rrëfimi ndryshe i Jozefina Topallit: Linda vajzën ditën kur më vdiq babai

Ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli e ftuar në Intv, ka dhënë një intervistë ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim në skenën politike.

Një nga momentet që ajo ka ndarë me publikun, ishte koha kur ishte shtatzënë.

Kliko per me shume info

Topalli zbuloi se ka sjellë në jetë vajzën e saj, ditën që i ka vdekur i ati.

“Pasi u bë varrimi, shkuan dhe i thanë nënës, ajo tha tani do nxjerrim kafen për gëzimin që kam në shtëpi”.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here