Reagon Marina Fara: “Atë lloj majmuni nuk nuk e kam parë më shumë se dy herë”

Pas lajmit të publikuar nga JOQ ditën e sotme në lidhje me një person që sipas disa dëshmitarëve mendohej si i dashuri i ri i Marina Farës, vetë vajza ka reaguar në lidhje me këtë publikim.

Ajo shprehet se “atë lloj majmuni nuk e ka parë më shumë se dy herë dhe se në fakt është miku i një shoqes së saj”.

Kliko per me shume info

Madje ajo shprehet më tej duke thënë se edhe nëse ai do të ishte mashkulli i fundit në këtë botë, ajo do të ishte vetëm dhe jo me “atë lloj fytyre”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here