Prekëse/ Humbi këmbët në një aksident, e mitura bën atë që askush nuk do e bënte (Video)

Një histori prekëse vjen nga Kina, ku një vajzë 12-vjecare merr një vendim të pabesueshëm.

 

Kliko per me shume info

Vajza, në një aksident me makinë ka humbur këmbët, ka vendosur të bëhet balerinë.
Jiang Zhang Ziyi nuk do të heqë dorë nga ëndrra e saj, edhe pse prej 6 vitesh pati një ndryshim rrënjësor në trupin e saj.
Ajo vazhdon të luftojë për tu bërë një kërcimtare baleti, pasi e ka dashur gjithmonë një gjë të tillë. Prindërit e saj e dërguan në kurse kërcimi dhe fitoi një konkurs për talente në 2013.
Vogëlushja ka arritur të emocionojë dhe ti japë kurajë shumë njerëzve me këtë histori, duke i bërë të gjithë të besojnë se ëndrrat nuk janë të parealizueshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.