Pakti Rama-Basha, Ilir Meta 30 minuta në zyrën e Sali Berishës

Presidentii zgjedhur Ilir Meta, eshte takuar sot me aleatin e tij te dikurshem Sali Berisha.

Takimi njoftohet se la zgjatur rreth 30 minuta dhe ehste mbajtur nje dite pas marreveshjes mes kryeministrit Rama dhe kreut te PD, Lulzim Basha.

Kliko per me shume info

Burime nga zyra e BE-së në Aba Center janë shprehur se kreu i Kuvendit dhe Ilir Meta është duke zhvilluar një takim me ish-kryeministrin Sali Berisha.

LEXO EDHE:  EMRAT - Identifikohet tregtari i vrarë nga grabitësit në Kamzë, i plagosën edhe gruan

Takimi është mbajtur në zyrën ish-kryeministrit. Burime thanë se biseda mes presidenti të ri dhe Berishës ka zgjatur 30 minuta dhe është diskutuar për situatën politike në vend.

Kliko per me shume info

5 COMMENTS

  1. a ju te dy jeni kriminelat e vendit si njeri dhe tjeteri jeni te pa meshirshem jeni gjakpirsat e vendit o zot denoi keta njerz qe te shofin llatar me sy se kan marr me qaf nje vend te ter.. keta jan tradhetaret e vendit keta jan shkaterrusit e vendit

  2. QYTETARE TE DASHUR. DUHET TE MESOJME SHUME NGA E KALUARA E SHQIPERISE PER TE KUPTUAR TASHME SHQIPERINE E RE.MBAS 100 VJETESH PER FATIN TONE TE MIRE SHQIPERIA JONE E DASHUR NXORI ME TE VERTET BURRA SHTETI.JU UROJ PAQJE DASHURI LUMTURI.E ARDHMJA NA PERKET TE GJITHEVE.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here