I vë flaken fustanit për një foto artistike, nusja e re rrezikon jetën

Një nuse i vuri flakën fustanit të saj për të realizuar fotografi artistike, por kjo i rrezikoi jetën.

Ngjarja ka ndodhur me 16 maj në provincën Fujian të Kinës dhe pamjet janë hedhur në rrjetet sociale e shumë njerëz janë shqetësuar për këtë gjë. Nusja shihet duke pozuar pranë liqenit Fuzhou dhe një asistent i vë zjarrin fustanit.

Kliko per me shume info

Në këto momentet fotografi Zheng, bën shkrepjet e kërkuara. Zjarri vazhdon që të djegë fustanin dhe flakët arrijnë deri në shpinën e nuses.

Këtë ide nusja e kishte parë në internet dhe i kishte pëlqyer shumë. Ajo thotë se më herët ata kishin bërë disa kërkime se sa kohë do t’i duhej fustanit që të digjej dhe nëse do të ishte e nevojshme që kryhej seti fotografik.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.