“Nëna më bëri të bukur dhe kundër Realit të Madridit”

Ylli i Atletico Madrid, Theo Hernandez është pranë transferimit te rivalët e Realit teksa ka kryer edhe vizitat mjekësore, por duket se i ka dalë një pengesë serioze.

Ai është në lidhje me bukuroshen Adriana Pozueco, një tifoze e çmendur e Atletico Madrid dhe normalisht e urren “Los Blancos”.

Kliko per me shume info

“Nëna më ka bërë të bukur, të zgjuar dhe kundër Realit”, shkroi në rrjetet sociale bukuroshja Adriana, e cila profilin e saj në “Instagram” e ka të mbushur me foto ku mban veshur bluzën e Atletico-s.

Megjithatë, Theo Hernandez ka krye vizitat mjekësore dhe transferimi te Reali duket një çështje e mbyllur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here