Ndërron jetë kandidati për deputet

Këtë të premte ka ndërruar jetë ish – deputeti dhe kandidati për deputet nga radhët e Lidhjes Demokrate të Kosovës (LDK) për zgjedhjet e 11 qershorit, Agim Kikaj.

Kikaj dyshohet se ka pësuar një atak në zemër që i ka marrë jetën. Lajmin e kanë bërë të ditur kolegët e tij nga LDK.

Kliko per me shume info

“Klan Kosova” bën me dije se Kikaj ka qenë pjesë e mbledhjes së Këshillit të Përgjithshëm të LDK-së e cila u mbajt mbrëmjen e së mërkurës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here