Mundet Snapchati, Instagram sërish ‘’mbreti’’ i rrjeteve sociale

Instagrami prej ditësh ka sjellë risinë e fundit, të marrë nga Snapchat.

Snapchat e ka lançuar këtë aplikacion rreth 19 muaj më parë , duke e shndërruar përdoruesin në qen, flutur edhe shumë opsione të tjera.

Kliko per me shume info

Instagram do të fusë fillimisht tetë filtra, duke përfshirë veshët e koalës dhe lloje të ndryshme kafshësh.

Për t’i përdorur këto filtra duhet të shkoni tek kamera e “historive” dhe të kërkoni një ikonë fytyre në të djathtë të kamerës.

LEXO EDHE:  Makina e preferuar e anglezëve është markë franceze

Këto fytyra funksionojnë edhe në bumerang edhe gjatë një video- je.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here