Mesut Ozil bën Shqiponjën për hir të….Shkodran Mustafit

2456
Kliko per me shume info

Futbollisti Mesut Ozil dhe Shkodran Mustafi janë dy shokët më të mirë në Arsenal.

Shqiptari dhe turko-gjermani pothuajse gjatë gjithë kohës janë së bashku si në stërvitje ashtu edhe në jetën private.

Kliko per me shume info

Së fundmi mesfushori i Arsenalit ia ka plotësuar një dëshirë të madhe Mustafit duke bërë shqiponjën dy krenare me duar.

Mustafi e ka postuar një fotografi në faqen e tij zyrtare duke e përgëzuar Ozilin për këtë gjë.

“Ju e dini si ta bëni atë Mesut Ozil”, shkroi Mustafi. Ozil dhe Mustafi janë bashkëlojtare edhe tek Kombëtarja e Gjermanisë.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here