Konkurrencë e fortë/ Mësuesja që sfidon hapur koleget: E bëj për ndjekësit…

Kjo vajzë që po “trondit” Instagramin me pamjen e saj dhe videot mjaft të nxehta, duket se u ka hapur një konkurrencë të fortë mësueseve që kemi parë këto ditë në rrjetet sociale.

Leksion i ri. Ji i lumtur! Po, jam e çmendur, dhe e di, po kush nuk është. E bëj për ndjekësit e mi”, ka shkruar MeinLeggins në Instagramin e saj.

LEXO EDHE:  Njihuni me Admirin nga Kosova që jeton në Zvicër, që ka lindur me gjini të gabuar
Kliko per me shume info

Vajza shfaqet duke kërcyer në klasë dhe teksa shkruan në tabelë bën dhe disa lëvizje, duke tundur të pasmet.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here