Përmbysja e frikshme e makinës në Grykën e Këlcyrës

Një makinë doli nga rruga dhe u përmbys në vendin e quajtur Gryka e Këlcyrës.

Për pasojë dy persona u plagosen dhe u dërguan në spitalin rajonal të Gjirokastrës.

Kliko per me shume info

Sipas policisë makina tip “Opel” doli nga rruga në segmentin Ura e Leklit – Këlcyrë.

Nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti, policia po punon për zbardhjen e plotë të tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here