Konflikt në plazhin e Velipojës, plagosen me armë dy persona

Dy persona kanë mbetur të plagosur në sektorin e plazhit në Velipojë të Shodrës

Informacionet paraprake nga policia bëjnë të ditur se personat e plagosur janë transportuar drejt spitalit të Shkodrës.

Kliko per me shume info

Plagosja ka ndodhur pas një konflikti por nuk dihen shumë detaje rreth ngjarjes. Personat e plagosur janë identifikuar nga policia si: Ervin Tahiri, 30 vjeç dhe Durim Tahiri 27 vjeç.

LEXO EDHE:  E rëndë në Gjirokastër, 59-vjecari gjendet i vetëvrarë, cfarë po fsheh policia?!

Dyshohet se ata janë qëlluar nga një person i tretë. Për ngjarjen, katër persona janë shoqëruar në policie, ndërsa mësohet se janë nga i njëjti fis, Pergega.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here